Kariera

Specjalista ds. BHP

Międzyrzec Podlaski i Radzyń Podlaski

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej i wysokiej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie nowych doświadczeń w szybko rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Współfinansowaną prywatną opiekę medyczną, Multi Sport, premię jubileuszową, spotkania integracyjne, świadczenia socjalne (wczasy pod gruszą, dofinansowanie świąt itp.)

Zakres obowiązków

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad i przepisów z zakresu BHP, zgodnie z wymaganiami przepisów prawa oraz organizacji;
  • Przygotowywanie i nadzorowanie dokumentacji z zakresu BHP – regulaminów, instrukcji oraz sporządzanie sprawozdań, analiz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz wewnętrznymi potrzebami firmy
  • Proaktywne inicjowanie oraz wdrażanie nowych procesów i rozwiązań w zakresie BHP w celu poprawy bezpieczeństwa pracy
  • Prowadzenie szkoleń w zakresie BHP
  • Opracowywanie i nadzorowanie programów oraz działań kształtujących właściwą postawę pracowników i propagujących kulturę bezpieczeństwa
  • Prowadzenie postępowań powypadkowych, sporządzanie dokumentacji wypadków przy pracy, wypadków w drodze do/z pracy,
  • Współpraca z zewnętrznymi jednostkami w zakresie medycyny pracy oraz jednostkami pomiarowymi
  • Współpraca z zewnętrznymi organami kontroli (takimi jak PIP, PIS i in.) oraz udział w audytach zewnętrznych
  • Udział w prowadzeniu audytów wewnętrznych BHP i koordynacja działań naprawczych wdrażanych w wyniku przeprowadzonych kontroli BHP
  • Podejmowanie aktywnych działań na rzecz podnoszenia świadomości, kultury bezpieczeństwa i higieny pracy wśród pracowników

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe z zakresu BHP
  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu BHP
  • Doświadczenie minimum 2 lata na analogicznym stanowisku. Atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku w średniej lub dużej firmie produkcyjnej
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność

Dołącz do nas!

    Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.