Kariera

Magazynier

Radzyń Podlaski

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Wsparcie doświadczonych pracowników
  • Atrakcyjne premie
  • Wyjazdy integracyjne
  • Pakiet socjalny (m.in. świadczenia świąteczne, MultiSport „wczasy pod gruszą”)

Zakres obowiązków

  • rozładunek i sprawdzanie prawidłowości oznaczeń partii surowców i opakowań  przyjmowanych do magazynu
  • wydawanie surowców i opakowań na produkcję
  • wydawanie i załadunek wyrobów gotowych do transportu
  • przygotowywanie dokumentacji po załadunku wyrobów gotowych

Nasze oczekiwania

  • aktualne uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi wydane przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT)
  • umiejętność obsługi komputera
  • znajomość gospodarki magazynowej
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Dołącz do nas!

    Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.