Kariera

Kontroler jakości

Międzyrzec Podlaski

Oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej i wysokiej pozycji na rynku
  • dobrą atmosferę pracy
  • pracę w dynamicznej, szybko rozwijającej się firmie
  • wsparcie doświadczonych pracowników
  • wyjazdy integracyjne
  • pakiet socjalny (m.in. świadczenia świąteczne, basen, „wczasy pod gruszą”)

Zakres obowiązków

  • pobieranie prób i wykonywanie analiz surowców i opakowań, półfabrykatów oraz wyrobów gotowych
  • kontrola jakości półfabrykatów i wyrobów w toku produkcji
  • badania przechowalnicze wyrobów
  • kontrola higieniczna obszaru produkcji oraz magazynów
  • obsługa sprzętu kontrolno-pomiarowego
  • prowadzenie zapisów z przeprowadzonych kontroli oraz inspekcji

Nasze oczekiwania

  • wykształcenie min. średnie (preferowane kierunkowe – Technologia żywności lub pokrewne)
  • znajomość systemu HACCP oraz zasad GHP/GMP będzie dodatkowym atutem
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • dokładność
  • umiejętność obsługi komputera (Word, Excel)
  • zdolności analityczne

Dołącz do nas!

    Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.