Kariera

Główny księgowy

Warszawa

Oferujemy

  • Umowę o pracę w dynamicznym środowisku
  • Pracę w dobrej atmosferze
  • Możliwość rozwoju w spółce należącej do funduszu inwestycyjnego
  • Możliwość korzystania z dofinansowanej przez pracodawcę opieki medycznej i zajęć sportowych
  • Samochód służbowy

Zakres obowiązków

  • Nadzór nad księgowymi i podatkowymi aspektami działalności Spółki i spółek powiązanych
  • Weryfikowanie dokumentacji pod względem księgowym i merytorycznym
  • Weryfikacja poprawności i klasyfikacji kosztów oraz przychodów
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz kontakt z zewnętrznymi firmami
  • Opracowywanie sprawozdań finansowych
  • Sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowych (CIT, PIT)
  • Bieżący nadzór nad ewidencją i prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • Monitorowanie zmian w przepisach i organizacja księgowości finansowej w oparciu o obowiązujące przepisy
  • Nadzór nad zamykaniem miesiąca lub roku
  • Sporządzanie rocznego sprawozdania finansowego
  • Zarządzanie i koordynacja pracy działu księgowości
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Praktyczna znajomość programów MS Excel

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość lub finanse)
  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości, znajomość IFRS będzie dodatkowym atutem
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Głównej Księgowej/Głównego Księgowego (min. 4-letnie)
  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

Dołącz do nas!

    Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.