Kariera

Automatyk

Radzyń Podlaski i Międzyrzec Podlaski

Oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej i wysokiej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju poprzez udział w wielu projektach
  • dobrą atmosferę pracy
  • pracę w dynamicznej, szybko rozwijającej się firmie
  • wsparcie doświadczonych pracowników
  • wyjazdy integracyjne
  • pakiet socjalny (m.in. świadczenia świąteczne, multisport, „wczasy pod gruszą”)

Zakres obowiązków

  • Codzienna diagnostyka oraz naprawa układów sterowania maszyn i urządzeń,
  • Wykonywanie przeglądów okresowych zgodnie z przyjętym harmonogramem,
  • Analiza pracy maszyn
  • Analiza przyczyn awarii oraz wprowadzanie działań prewencyjnych,
  • Dbanie o należyty stan procedur, instrukcji i dokumentacji
  • Przedstawianie propozycji ulepszeń i działań mających na celu zapobieganie i wyeliminowanie występujących problemów/awarii, zmniejszaniu strat i zwiększaniu wydajności;

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (elektryk, automatyk), preferowane wyższe techniczne na kierunku automatyka
  • Praktyczna znajomość układów automatyki przemysłowej,
  • Biegła znajomość czytania dokumentacji
  • Samodzielność, inicjatywa, dokładność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Nastawienie na współpracę
  • Znajomość standardów branży spożywczej mile widziana
  • Uprawnienia SEP
  • Ważne badania sanitarno-epidemiologiczne
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Dołącz do nas!

    Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.