Kariera

Asystentka Prezesa i Biura

Warszawa

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju i dużą samodzielność
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Pracę w dynamicznej firmie

Zakres obowiązków

  • Realizowanie bieżących zadań powierzonych przez Zarząd
  • Prowadzenie kalendarza spotkań Prezesa Zarządu
  • Wsparcie administracyjne oraz organizowanie podróży służbowych
  • Bieżąca obsługa recepcji
  • Współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji
  • Koordynowanie wydarzeń firmowych
  • Zarządzanie oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów firmowych i informacji

Nasze oczekiwania

  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Elastyczność i umiejętność ustalania priorytetów zadań
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, dokładność
  • Pozytywne nastawienie i wrodzony optymizm

Dołącz do nas!

    Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.